Jakkalse/Rooikatte 2022

Closed Group for jackal hunters only. Geslote groep vir jakkals jagters alleenlik

Moderator: Global Moderator

User avatar
Geno
Administrator
Administrator
Posts: 13029
Joined: Tue Apr 20, 2010 3:05 pm
Location: Bloemfontein, Vrystaat.
Contact:

Re: Jakkalse/Rooikatte 2022

Post by Geno »

[/td][/td]
SkutNagteJakkalseKatteTotaal
BeesBreet292330233
Dup Varminting1055358
Eduard Venter1029029
G and G5729311304
Henrie270741448152
Sniper18315015
TOTALE18376922
GROOT TOTAAL ONGEDIERTES791

Beesbreet 15 nagte en 86 jakkalse
Goed, beter, 6millimeter!
Henrie_270
Full Member
Full Member
Posts: 114
Joined: Wed Jan 14, 2015 3:35 pm
Location: Laingsburg

Re: Jakkalse/Rooikatte 2022

Post by Henrie_270 »

12 nagte en 39 jakkies asb
243 win, Howa Varmint, Swarovski z3 4-12x50 BRH
'n Jakkals verloor nie slaap oor die opinie van n skaap nie...
Post Reply

Return to “Jackal Hunters Only / Jakkals Jagters Alleenlik”